GG MÜHENDİSLİK

GG MÜHENDİSLİK Tesisat Proje Danışmanlık Müşavirlik Taahhüt ve Ticaret 2000 yılında mekanik tesisat tasarım ve projelendirme hizmetlerini sunmak için kurulmuş olup, 2004 yılında inşaat taahhüt işlerini de kapsamına alarak iki ortaklı GG MÜHENDİSLİK Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak çalışmalarını devam etmektedir.

Şirketimiz iki farklı alanda hizmet vermektedir:

Birinci hizmet alanımıza giren mekanik tesisat konusunda, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri, endüstriyel tesisler ve idari binaları başta olmak üzere ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı vb. konularda fizibilite aşamasından başlayıp tasarım, projelendirme, kontrollük, danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

İkinci hizmet alanımıza giren inşaat taahhüt işlerini, malzeme seçimi, uygulaması işlevlerini kapsayacak şekilde, anahtar teslimi esası ile yapmaktadır.

Faaliyet alanımıza giren bu konularda size gelişen teknolojinin olanaklarından yararlanarak ve bu zamana kadar edindiği tecrübelerle, profesyonel ve gelişmeye açık, disiplinli teknik ekibi ile birlikte, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.